دوره رایگان توابع اکسل

این دوره چی هست؟

در این دوره رایگان در طی 7 روز با توابع اکسل آشنا خواهید شد. هر روز ما به ایمیل شما درسنامه جدیدی را ارسال می کنیم که حاوی آموزش تابع و تکنیک های اکسل هست. این آموزش های برگرفته از دوره ها و آموزش های تیم ترفندهای اکسل می باشد.

دوره رایگان اکسل
دوره رایگان آموزش اکسل

این دوره به چه درد من میخوره؟

در این دوره درباره توابع و ترفندهایی از اکسل صحبت می کنیم که با دانستن آنها سرعت عمل شما در محاسبات دو چندان می شود. به قول Jon Acampora مدرس دورهای اکسل و VBA که شعار وبلاگش همیشه این بود که با اکسل سرعت تان را چند برابر کنید و در وقت تان صرفه جویی. او درباره اینکه چرا دائما در وبلاگش می گوید اکسل را یاد بگیرید تا در زمان تان صرفه جویی کنید اینگونه می گوید:

So why am I constantly talking about saving time?  Well, when I’m not working with Excel I enjoy surfing and spending time outdoors with my beautiful wife.  Spending time with loved ones is the most important part of life.  So I hope to help save you time with your Excel tasks so you can get out and enjoy life.


Jon Acampor/

آیا شما هم می خواهید تا محاسبات تکراری و عجیب و غریب را در اکسل سریع تر انجام دهید و با زمانی که ذخیره کردید با خانواده تان سپری نمایید؟

چگونه باید در این دوره شرکت کنم؟

برای شرکت در این دوره رایگان کافی است تا فرم زیر را تکمیل کنید. کمتر از 5 دقیقه اولین ایمیل را برای شما ارسال می کنیم. در این ایمیل روند دریافت دوره و سرفصل ها را به شما خواهیم گفت. از این به بعد به مدت 7روز راس همین ساعت حتما ایمیل تان را چک کنید چون آموزش خوشمزه اکسل را برای شما فرستادیم.

به شما قول می دهم!

من محمد ناظری به شما قول می دهم که برای شما هرزنامه ارسال نکنیم و آدرس ایمیل تان را در اختیار فرد یا گروه دیگری قرار ندهیم تا برای شما ایمیل های تبلیغاتی بفرستند.

دوره رایگان اکسل

در 7 روز کلی نکته و ترفند از اکسل یاد بگیرید.

19 پاسخ

  1. لینک تمامی ویدوهایی که در سایت هست رو در بخشی جمع اوری نمایید تا راحت تر بشه پیدا ،انتخاب و خرید کرد.من خیلی گیج میشم برای پیدا کردن فایل های پخشی.دسترسی را برای فایل های پخشی راحت کنید.
    با سپاس

    1. سلام در حد توان و تایمم کمک تان خواهم کرد.
      ولی اگر میخواهید اکسل را کامل یاد بگیرید بفرمایید تا شرایط دوره آنلاین اکسل را برای شما تشریح کنم.

  2. جناب ناظری برای من فرمی بالا نمیاد که اون رو پر کنم تا آموزش ها بدام فرستاده بشه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *